Zaproszenie na bezpłatne webinarium „WORK-LIFE-BALANCE. Jak osiągnąć równowagę w życiu? Webinarium dla Właścicieli i Pracowników biur rachunkowych” 29.06.2021 godzina 14.00

Jeśli praca jest nie do przerobienia…

Nowe przepisy mnożą się i nie można już za tym wszystkim nadążyć…

Kochasz to, co robisz ale czujesz, że pracujesz za dużo…

Nie umiesz rozdzielić pracy od życia prywatnego…

Słyszałaś/eś coś o pracoholizmie ale myślisz, że Ciebie to nie dotyczy…

Czujesz, że nie masz czasu na nic i  rodzina Cię nie rozumie …

Na webinarium zostaną przedstawione szczegółowo następujące kwestie:

  1. Balans w życiu zawodowym i prywatnym.
  2. Praktyka – przykłady Work-Life Balance.
  3. Nawyki i samodyscyplina w procesie dochodzenia do równowagi.
  4. Dlaczego brakuje nam balansu – 10 powodów.
  5. Wydajność  pracy w biurze rachunkowym.
  6. A może  japońską metodą KAIZEN?  Małymi krokami do zmiany.
  7. Skuteczna metoda na wdrożenie kontroli nad zmartwieniami i uzyskaniu „spokoju głowy”

Webinarium poprowadzi Lucyna Jaśniewska

Trener biznesu  Brian Tracy International. Specjalizacje: biznes, planowanie i zarządzanie biznesem, samodyscyplina, rutyny i nawyki w biznesie w kontekście sukcesu finansowego i zarządzania finansami. Obecnie prowadzi szkolenia i warsztaty z tematyki Work – Life – Balance. Od 11 lat przedsiębiorca specjalizujący się w doradztwie gospodarczym.
Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia podyplomowe: podatki i prawo podatkowe na UMCS w Lublinie  oraz zarządzanie nieruchomościami na AGH w Krakowie. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu wielomilionowymi majątkami w postaci nieruchomości komercyjnych oraz zarządzaniu zespołami zarówno pracowniczymi, jak i wieloma projektami w jednym czasie. Licencjonowana zarządca nieruchomości. Współautorka kursów z zakresu zarządzania biznesem, planowania finansów w firmie oraz autorka kursu „Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi”. Miłośniczka zwierząt, szczególnie kotów.

Zgłoszenie na bezpłatne webinarium ” WORK-LIFE-BALANCE. Jak osiągnąć równowagę w życiu? Webinarium dla Właścicieli i Pracowników biur rachunkowych” 29.06.2021 o godzinie 14.00.

*Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 29.06.2021! Ilość miejsc ograniczonaPo zgłoszeniu zostanie do Państwa wysłana informacja o zapisie na webinarium. Prosimy o sprawdzenie skrzynki, w tym również folderu spam!